| Boş ağırlık | 410 Kg |
| Toplam Uzunluk | 250 mm |
| Palet Genişliği | 720 mm |
| Yükseklik | 1700 mm |
| Koparma Gücü | 800 Kg |
| Kazı Derinliği | 950 mm |
| Üst Şase | 360 Derece |
| Bom Dönüş Açısı | -55 ° / + 55 ° |
| Kesme Yüksekliği | 1700 mm |
| Maksimum Erişim | 1800 mm |
| Motor Marka | Excalibur |
| Yakıt | Benzin |
| Marş | Elektrikli |
| Güç | 4,4 Kw |
| Motor Hacmi | 196 cc |
| Yakıt Tüketimi | 1,91 L/Saat |
| Yakıt Tankı | 3,7 L |
| Hidrolik Pompa | 3,2 cc dişli tip |
| Basınç | 140 bar |
| Debi | 13,3 L/ dak |
| Hidrolik Tank | 17 L |