| Kazık çapı | Φ600 ~ Φ1800mm |
| Maksimum piston gücü | 600KN |
| Maks. silindir stroku | 150mm |
| Maks. Hidrolik basınç | 30MPa |
| Miktar / 8 saat | 32/8 saat |
| Ekskavatör kapasitesi | ≥ 35t |
| Tek modül ağırlığı | 230kg |
| Toplam ağırlık | 4.5t |
| Teknik özellikler (18 modül kombinasyonu) | |
| Kazık çapı | Φ600 ~ Φ1800mm |
| Maksimum piston basıncı | 600KN |
| Maks. silindir stroku | 150mm |
| Maks. Hidrolik basınç | 30MPa |
| Maks. tek silindirli akış | 30 L / dak |
| Miktar / 8 saat | 32/8 saat |
| Maks. tek kesme yüksekliği | ≤3 00mm |
| Ekskavatör kapasitesi | ≥ 35t |
| Tek modül ağırlığı | 230kg |
| Tek modül boyutu | 696 × 566 × 350 mm |
| Çalışma boyutu | Φ3316 × Φ4000 mm |
| Toplam ağırlık | 4.5t |