| Boş ağırlık | 425 Kg |
| Toplam Uzunluk | 250 mm |
| Palet Genişliği | 720 mm |
| Yükseklik | 1700 mm |
| Koparma Gücü | 1,2 Ton |
| Kazı Derinliği | 950 mm |
| Üst Şase | 360 Derece |
| Bom Dönüş Açısı | -55 ° / + 55 ° |
| Kesme Yüksekliği | 1700 mm |
| Maksimum Erişim | 1800 mm |
| Motor Marka | Kholer |
| Yakıt | Benzin |
| Marş | Elektrikli |
| Güç | 6,6 Kw-9,5 Hp |
| Motor Hacmi | 277 cc |
| Yakıt Tüketimi | 2,51 L/Saat |
| Yakıt Tankı | 6 L |
| Hidrolik Pompa | 3,2 cc çift dişli tip |
| Basınç | 160 bar |
| Debi | 23 L/ dak |
| Hidrolik Tank | 35 L |