GTH™-3007 TELEHANDLERS COMPACT TELEHANDLERS

GTH™-3007
 
Motor Gücü 91 Hp
Çalışma Ağırlığı 5,900 Kg
Maks kaldırma Yüksekliği 6,89 M
Maks kaldırma Kapasitesi 3.000 Kg
Maksimum yüksekliteki kaldırma 2.500 Kg
GTH™-3007

genel bakış

GTH ™ -3007, kategorisindeki en kompakt üründür ve doğru fiyata tam boyutlu performans sunar

  • Hafif ve kompakt olan GTH ™ -3007, 2 m (6 ft 6 inç) genişlikte ve 2,07 m (6 ft 8 inç) yüksekliğe ve sadece 5970 kg ağırlığa (13.161 lb) sahiptir.
  • Ayarlanabilir ve askıya alınmış koltuk, ayarlanabilir direksiyon, ısıtma / havalandırma ile ferah ve konforlu kabin.
  • Düşük 4,4 m (14 ft 4 inç) dış dönme yarıçapı ve yüksek 45 cm'lik (18 inç) zemin temizliği sayesinde engebeli arazi iş alanları, yoğun ve sıkışık alanlar için son derece yüksek manevra kabiliyeti ve mükemmel eşleşme. 
  • Genie ürünlerinin bilinen dayanıklılık ve bakım yapılabilirliği özelliklerini bir araya getiren GTH-3007 teleskopik yükleyici, sağlam bir şasi, zincir veya kablo içermeyen iki aşamalı bir bom, dayanıklı çelik içerir Tam zamanlı planet dört tekerden çekişli ve dört tekerlekli direksiyonlu, kanıtlanmış Dana® akslar.
  • Tam uyumlu 74-hp Deutz TIER IIIA motor Türkiyenin yakıt koşullarına tan uyumludur ses ve egzoz kriterlerne düşük emisyonlu çalışma. KIsa ve Masrafsız motor bakımı ayrıca, daha yüksek beygir güç motorlarına sahip olan rakiplerine göre ve kiralama operasyonlarında rekabet gücünüzü  ve karlılığı arttırır.
  • Hidrostatik transmisyon, kesintisiz, hassas hız kontrolü sağlar. Düzgün kontrol, doğru konumlandırma ve yüksek tırmanma kapasitesi sağlar. Powershift şanzumanlara göre daha düşük yakıt sarfiyatı sunmasının yanısıra ,revizyon maliyetleri çok daha düşüktür.
  • Çok fonksiyonlu joystick, tüm bom hareketlerini sezgisel bir tarzda eşzamanlı olarak kontrol etmenizi sağlarak kombine hareketlerin yapılmasına olanak verir.
  • Geniş bir aksesuar yelpazesiyle birlikte kullanılırlar ve dışarıda verimli bir şekilde çalışırlar.
  • Sart malzemlerin yerleşimi günlük bakım noktalarına kolayca erişebilmeyi kolaylaştıran Genie® teleskopik yükleyicileri, kullanacakları şekilde kolaylıkla hizmete hazır hale getirir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Endüstriyel işletmeler
– Limanlar ve marinalar
– İnşaatlar
– Fabrikalar
– Demir, çelik işletmeleri
– Lojistik ve istifleme
– Altyapı tesisleri